מערכות כיבוי ספרינקלרים (מתזים)

ספרינקלרים הם החוליה הראשונה במערכת ההגנה בפני שריפות וחלק חשוב מאוד מהן. לחברת סופר ספרינקלר ניסיון רב בהתקנת ספרינקלרים ובתחזוקתם בעבור לקוחות מכל הסוגים.

המתזים של סופר ספרינקלר – איכות ללא פשרות!

כשמדובר בציוד קריטי כמו מתזים (המילה בעברית לספרינקלר), אסור להתפשר. החוק מחייב עסקים רבים להתקין ציוד גילוי וכיבוי אש, אבל המטרה האמיתית של פעולה זו היא להציל חיים – וכשעל כף המאזניים מונח שלומם של העובדים והלקוחות, אין מקום לקיצורי דרך או עיגולי פינות.

חברת סופר ספרינקלר מציעה מתזים משוכללים במיוחד, יעילים להפליא ואמינים לחלוטין. כל אחד מהמוצרים שתמצאו אצלנו עומד בכל התקנים העדכניים והמחמירים ביותר, ובנוסף יש לנו את הידע המקצועי הדרוש כדי להתאים לכל צורך את הפתרון האופטימלי עבורו.

תכנון מדויק, התקנה מוקפדת

על-מנת שמערכת כיבוי ספרינקלרים תבצע את המוטל עליה באופן מושלם, חשוב מאוד שבנוסף לאיכות הגבוהה של כל מתז בפני עצמו, גם המערכת כולה תהיה הטובה ביותר שיש.

סופר ספרינקלר אמונה על תכנון מדויק של מערכות כיבוי אש בהתאם למאפיינים הספציפיים בכל מקום, ועל התקנה מוקפדת של מתזים – כך שתקבלו מעגל הגנה ראשון בפני שריפות שהוא אפקטיבי במיוחד. דגש חשוב במיוחד מושם על בחינת לחץ המים והספיקה כדי שכל מתז יפזר בשעת חירום את כמות המים המרבית ויסייע למניעת התפשטות האש.

פיזור ספרינקלרים בכל חלל כך שיינתן מענה מלא לכל אירוע חריג ולכל שריפה בכל נקודה ונקודה נשען על ניסיון רב וגם על ידע טכני רחב – הצוותים המקצועיים שלנו כבר התקינו מערכות עבור מגוון לקוחות תעשייתיים ומוסדיים ובהתאם מצוידים בכל היכולות הנדרשות לשם כך.

התקנת מערכות הספרינקלרים מתבצעת בהתאם לתקן ישראלי 1596 ובהתאם לתקן אמריקאי NFPA 13.

השירותים שאנו מספקים

אנשי המקצוע המיומנים שלנו מספקים מגוון רחב של שירותים בכל הנוגע למערכות כיבוי ספרינקלרים:

  • ייעוץ לגבי התקנת מתזים על בסיס סקירות מעמיקות בשטח וקשב מלא לצרכים שלכם.
  • בדיקת המערכת הקיימת ותיקונה אם מתגלים כשלים – לפרטים נוספים לחצו כאן.
  • שדרוג מערכות כיבוי אש ישנות והתאמתן לתקנים העדכניים.
  • התקנת ספרינקלרים .
  • תחזוקה שוטפת של מערכות כיבוי אש.
  • מתן אישורים הנדרשים על-ידי הרשויות השונות.

איך פועלים מתזים?

הפעולה של כל מתז מבוססת על זיהוי הטמפרטורה בחלל שבו הוא מותקן. בתוך המכשיר הפשוט לכאורה (אבל המשוכלל מאוד) ישנו נוזל שמתפשט בהתאם למידת החום. כשהטמפרטורה גבוהה מהרף שנקבע, אותו נוזל שובר את שכבת הזכוכית המיוחדת שבתוכה הוא נמצא וכתוצאה מכך מופעל מפסק שמוביל להתזת מים.

מערכת שמבוססת על ציוד אמין ועל פיזור מדויק של כל הספרינקלרים בחלל מספקת מענה אפקטיבי גם בזמן שאף אחד לא נמצא במבנה, מונעת בכל מקרה את התפשטות האש ומקלה על ההשתלטות על השריפה. בהתאם, אותו מתז בלתי מורגש שמותקן ברחבי העסק הוא החוליה הראשונה ועל כן גם בעלת חשיבות רבה במערכת ההגנה בפני שריפות.

  התקשר אלינו בשיחת חינם ל– 1-800-077-175

ספרינקלרים נגד שריפות