שירות ותחזוקה למערכות כיבוי וגילוי אש

סופר ספרינקלר פעילה בכל חלקי הארץ ומספקת שירותי תחזוקה לכל מערכות כיבוי וגילוי האש.

סופר ספרינקלר היא חברה בפיקוח צמוד של מכון התקנים ובעלת תו תקן ישראלי למתן שירות ואחזקה שוטפים למערכות כיבוי אש.

על-מנת להבטיח את שלומם של העובדים והמבקרים, כל עסק וכל ארגון חייבים להתקין מערכת גילוי וכיבוי אש איכותית. כדי שהמערכת תוכל למלא את התפקיד הקריטי שלה בזמן אמת, חשוב להקדיש תשומת לב גם לתחזוקה השוטפת שלה. סופר ספרינקלר מספקת שירות את כל סוגי האמצעים שמשמשים למניעת נזקי שריפות, על בסיס ידע מקצועי רחב היקף וניסיון מגוון מאוד – כך שאתם תיהנו משקט נפשי ומידיעה ודאית שהמבנה שבו אתם שוהים שעות רבות בכל יום ערוך לכל תרחיש.

כל הבדיקות שמתחייבות מהחוק – ועוד

חשוב לדעת שעל-פי התקנות הרלוונטיות, נדרש אישור כיבוי אש לכל המערכות השונות שמותקנות בעסק או בארגון. בחלק מהמקרים חובה לחדש את האישור אחת לשנה וכשמדובר על מקומות בסיכון גבוה התדירות גבוהה אף יותר – אחת ל-3 או 6 חודשים.

סופר ספרינקלר מבצעת את כל הבדיקות הנדרשות כדי שתוכלו לקבל את האישור החיוני הנ"ל: בדיקת ספרינקלרים, מטפים, משאבות ועוד.

מה כוללת תחזוקת מערכת גילוי וכיבוי אש?

השירות שלנו כולל טיפול מידי ויעיל בכל תקלה שמתגלה, וכן בדיקות שנועדו לאתר בעיות אפשריות עוד לפני שהן פוגעות ביכולת של המערכת למלא את תפקידה במקרה של שריפה.

בין השאר אנחנו מבצעים עבודות תחזוקה לכל האמצעים השונים של גילוי אש, בדיקת מטפים כדי לוודא שהם עדיין שמישים (ומילוי מטפים במידת הצורך), בדיקות של שאר פריטי הציוד המשמש לכיבוי אש (ספרינקלרים, גלגלונים וכו') וסקירה של האמצעים השונים לפינוי הקהל בשעת חירום (ידיות בהלה, שילוט, כריזה).

כמו כן, אנחנו עורכים בדיקה ואחזקת מז"ח בהתאם לדרישות העדכניות של משרד הבריאות, כך שלא ייווצר סיכון לחדירת מים מזוהמים אל מי השתייה בבניין עקב ליקויים במערכת כיבוי האש.

שירות מוקפד וזמינות מרבית

תחזוקת ציוד כיבוי אש על סוגיו השונים מחייבת אישור מטעם מכון התקנים. לסופר ספרינקלר ישנו כמובן היתר שכזה (מספרו הוא 64367) אשר עומד בדרישות הרשויות. בנוסף, אנו מקפידים על רמת שירות גבוהה במיוחד, זמינות מרבית, קשב מלא לכל ההעדפות שלכם והתאמת פתרונות מתקדמים ומשתלמים במיוחד לכל צורך.

  התקשר אלינו בשיחת חינם ל– 1-800-077-175

בדיקת ספרינקלרים