אישור כיבוי אש שנתי לעסקים

אנו מעניקים שירות אישור כיבוי אש שנתי לעסקים בכל רחבי הארץ.
אנשי הצוות שלנו הם בעלי הכשרה מקצועית ובעלי הסמכה אישית להענקת אישור כיבוי אש על פי חוק.

זקוקים לאישור כיבוי אש לעסק? השאירו פרטים בטופס:

על-פי חוק רישוי עסקים והתקנות שנקבעו על סמך חוק חשוב זה, עסקים רבים מחויבים בקבלת אישור מהרשות הארצית לכבאות והצלה (או בכינוי המוכר, מכבי אש) על-מנת להחזיק ברישיון עסק. אישור כיבוי אש ניתן כמובן על סמך בחינה יסודית של המערכות לגילוי ולכיבוי אש שמותקנות בעסק – סופר ספרינקלר תבצע עבורכם בדיקה זו, כך שתוכלו גם לקבל את האישורים הדרושים וגם לדעת בוודאות שהמקום שאליו אתם מגיעים מדי יום וכך גם אנשים רבים אחרים מוגן היטב בפני שריפה.

מה נדרש כדי לקבל את האישור של הרשות הארצית לכבאות והצלה?

אישור כיבוי אש, שנדרש גם מבחינת חברות הביטוח על-מנת לאשר את הפוליסות הרלוונטיות לעסק, יונפק לאחר שכל המערכות הרלוונטיות לגילוי אש וכיבוי שריפות ייבדקו על ידינו בקפידה ויימצאו תקינות. במידה ויתגלו ליקויים, נספק לכם המלצות לפתרונות אפקטיביים על בסיס האמצעים המתקדמים ביותר הקיימים כיום ובהתאמה מלאה לצרכים הספציפיים של העסק שלכם.

הבדיקות כוללות תשומת לב מעמיקה לכל רכיב ורכיב במערכות השונות: ספרינקלרים, לוחות החשמל, מנדפים, כיבוי אוטומטי בגז, גלאי עשן, ארונות כיבוי אש, מטפים, צינורות לכיבוי אש ועוד. כל מרכיב נבחן בהתאם לתקנים הרלוונטיים והסטנדרטים הבינלאומיים לפיהם נקבע התקן.

לאחר השלמת התהליך, כולל פתרון הבעיות אם התגלו כאלה, מועבר הדו"ח המסכם הן לחברת הביטוח והן לגורמים המתאימים ברשות הארצית לכבאות והצלה, כך שתוכלו לקבל אישור כיבוי אש לעסקים ולהתנהל כחוק.

אישור כיבוי אש שנתי תמונה: rioblanco / 123RF Stock Photo

מהי התדירות שבה נדרשת הביקורת לאישור כיבוי אש?

הרשות הארצית לכבאות והצלה היא זו שקובעת לכל עסק את התדירות הנדרשת לביצוע ביקורות כיבוי אש. בהתאם לתקן 1220 חלק 11, ישנם מקומות שבהם יש לבצע בדיקות תקופתיות לצורך קבלת אישור כיבוי אש אחת לשנה, וישנם גם מקומות שמוגדרים כבעלי רמת סיכון מוגברת ובהם התדירות היא אחת ל-6 חודשים.

שירות אחראי ויעיל

לסופר ספרינקלר ניסיון רב בביצוע כל הבדיקות הנ"ל בדרך לקבלת אישור כיבוי אש לעסק. השירות מתבצע באופן אחראי במיוחד, כשהמטרה היא כמובן לא "רק" המסמך שמאשר כי העסק ערוך לכל תרחיש, אלא וידוא מוגנות מירבית בפני שריפות.

אנשי המקצוע שלנו מעודכנים בכל התקנות הרלוונטיות, בקיאים לגבי כל סוגי ציוד גילוי וכיבוי האש, כולל האמצעים המתקדמים ביותר, ובנוסף מכירים לעומק את הנהלים ואת שיטות העבודה של מכבי האש (וגם של מכון התקנים) – כך שהשירות שתקבלו מאיתנו מתאפיין באחריות מלאה וביעילות גבוהה.

אישור כיבוי אש שנתי לעסקים
Copyright: olivier26 / 123RF Stock Photo

תחזוקה שוטפת של המערכות לפי התקנים העדכניים

אישור כיבוי אש הוא מסמך הכרחי על-מנת שלא לעבור על החוק, אבל בסופו של דבר האינטרס המהותי הוא שמירה על חיי אדם. לשם כך, נחוצה תחזוקה שוטפת נאותה של כלל המערכות החיוניות בעסק. אנשי המקצוע של סופר ספרינקלר מיומנים מאוד בביצוע בדיקות תקופתיות של המתזים שמותקנים אצלכם בעסק, של הציוד לכיבוי האש, של המטפים וגם של מערכות מז"ח וחדרי משאבות.

  התקשר אלינו בשיחת חינם ל– 1-800-077-175

קבלת אישור כיבוי אש לעסק
Copyright: rawpixel / 123RF Stock Photo